Co oferujemy?
Adresatami naszego zadania są dzieci i młodzież, które przybyły z Ukrainy do Warszawy po 24 lutego 2022 roku i uczęszczają do warszawskich szkół i przedszkoli lub korzystają z edukacji zdalnej na terenie m.st. Warszawy.
Co oferujemy? Nasi korepetytorzy są do dyspozycji uczestników, oferując im wsparcie w następujących przedmiotach:
- Język Polski: Wspieramy w pisaniu i poprawnym formułowaniu tekstów, ćwiczymy gramatykę, ortografię i interpunkcję, analizujemy teksty literackie i przygotowujemy do egzaminów.
- Biologia: Wyjaśniamy podstawowe pojęcia biologiczne, omawiamy budowę i funkcje komórek, narządów i układów, oraz przygotowujemy do egzaminów.
- Chemia: Omawiamy pojęcia chemiczne, zasady budowy atomów i cząsteczek, oraz przygotowujemy do egzaminów.
- Fizyka: Wyjaśniamy prawa fizyki, omawiamy zjawiska fizyczne, rozwiązujemy zadania i przygotowujemy do egzaminów.
- Matematyka: Powtarzamy podstawowe operacje matematyczne, rozwiązujemy równania i nierówności, ćwiczymy geometrię, algebrę i statystykę, oraz przygotowujemy do egzaminów.
Jak działamy? Nasi korepetytorzy dostosowują korepetycje do potrzeb, wieku i możliwości uczestników, zgodnie z programem nauczania obowiązującym w systemie edukacji polskim i ukraińskim. Oprócz omawiania materiału, oferują dodatkowe wsparcie, takie jak wyjaśnianie trudnych koncepcji, udzielanie dodatkowych przykładów i ćwiczeń, pomoc w rozwiązywaniu zadań i problemów, oraz monitorowanie postępów uczestników.



Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.
Skontaktuj się z nami:
Udostępnij projekt:
autor:

Paulina Pużuk
postęp projektu:
newsletter:
z aktualnościami.
Zobacz inne projekty
Rozmowy Bez Tabu
W Polsce żyje kilkadziesiąt tysięcy osób z HIV, w tym...
Asystent na co dzień
Fundacja IDYLLA realizuje projekt „Asystent na co dzień”, którego celem...
Polski na nowo – nowoczesne narzędzia w służbie nauczania języka polskiego
Nasza Fundacja realizuje projekt, którego celem jest wsparcie dzieci i...